Sexs shqipetare and hiv and dating and classifieds and not

Nprmjet nj webcam-i (kamera interneti), ato t shfaqen monitorin e kompjuterit. Madje, zhvishen edhe nudo, preken e bjn gjeste t tjera erotike, pr t bindur at q sht n ann tjetr, se ia vlen t paguash.

Sexs shqipetare-42Sexs shqipetare-9

Nj togfjalsh q m par nuk shihej npr faqe interneti normal, apo npr forume ku rrin dhe meshkuj e femra shqiptar. Vajza t ndryshme nga Tirana kan zgjedhur nj rrug t re pr t prostituuar, pa dal n trotuare apo ndonj rrz pallati, pa i par askush (prve fotove n internet).

Madje, rrug e sigurt edhe pr t mos u ndaluar nga policia.

Nj tjetr, 19 vjee (t paktn kjo sht mosha q kan shkruar), posht emrit ka vendosur sloganin "Pallohem me lek, mimi sht i shtrenjt, e kam prej floriri". Madje, vajzat t japin pa problem edhe adresn e MSN-s. Familja nuk do ta shoh m motrn time dhe ajo m shkruan letra mua, n t cilat m thot se do vras veten nse nuk del nga burgu.

N rastin e 22-vjeares me emrin e "artit", "Seks me pages", biseda pr ta "peshkuar" ishte m me detaje. N makinn e atij policia gjeti drog dhe i kan arrestuar.

Prosti "Online" Gazeta ka investiguar pr disa koh dhe ka zbuluar se si funksionon prostituimi "on-line".

N fakt sht fare e thjesht, mjafton t futesh n disa faqe interneti forumesh, ku jan t regjistruar qindra djem e vajza shqiptar.

Fati im ishte që arrita ta shijoja deri në maksimum atë rast, për të cilin kisha dhënë gjithçka, që të më përsëritet edhe njëherë.

Ndonëse tani jam i martuar dhe kam fëmijë, e kujtoj me endje vitin 1997, kur për herë të parë e kuptova se çka është dashuria dhe çka është seksi i vërtetë.

Dhe leht vihet re nj emr i gjat, i shkruar n vend t nichnames t vrtet apo ndonj pseudonimi t prdoruesit.

Tags: , ,